Hem / Inredning / Speglar / Stor spegel / Skeppsvik x Josefin Lustig Belysning
Venture Design
Endast online
Produkten finns ej i Ulfåsa
Vårt pris:
7 258
SEK
Rekommenderat pris:
9 678 SEK
|Du sparar
2 420 SEK
Bevaka tillgänglighet
Med spegeln Skeppsvik från Josefin Lustig kollektionen får du vacker belysning på köpet! Med denna spegel kan du vara säker på att vara helt i linje med trenderna, med den rundade formen upptill och generösa storleken. Led-lamporna bakom ger ett vackert ljus, vilket gör spegeln både praktisk och dekorativ. Placera i sovrummet eller i hallen och njut av ett behagligt sken!
| Art.nr. | VEN50051-011 |
| Varumärke | Venture Design |
| Färg | Silver |
| Material | Glas,PVC |
| Storlek | 4 x 210 x 100 |
Relaterade möbler och heminredning
Få inspiration från Ulfåsa
Inspiration för hem och uteplats, tips och kunskap, nyheter från butiken och utvalda erbjudanden. Vi samlar det bästa från Ulfåsa och skickar det direkt till din inkorg.

Om Ulfåsa möbler
Ulfåsa är mer än en möbelbutik. Här möts möbler, utemöbler och heminredning i inspirerande miljöer för både hem och uteplats. Med personligt bemötande, ett brett sortiment och en butiksmiljö att upptäcka vill vi göra Ulfåsa till en plats värd resan – och värd att återvända till.
Det började på en gård på landet…
Från ett litet möbelsnickeri till dagens Ulfåsa. Läs vår historia
Följ oss på sociala media
Öppettider
Måndag-Fredag: 10:00 - 18:00
Lördag: 10:00 - 16:00
Sön- och helgdag: 12:00 - 16:00
Större helger:
Julafton, Juldagen, Nyårsafton samt Nyårsdagen håller vi butiken stängd.
Ask Frälsegård, 59191 Motala
Hitta till butiken - karta
Kontakta oss
Webbshop - Frågor & Felanmälan
Butiken i Ulfåsa